Lampa HIMMELI – ze sklejki

>>  PRZEJDŹ DO SKLEPU  <<

Lampa inspirowana Himmeli – fińską ozdobą ludową , podobną do polskich świątecznych pająków. Himmeli miały przynosić domownikom szczęście i obfitość zbiorów. Słowo Himmel w językach germańskich oznacza niebo.
Lampa Himmeli wykonana ze naturalnej surowej sklejki. Lampa wspaniale prezentuje się w przestrzeni i z każdej strony wygląda inaczej.
Idealnie nadaje się do użycia z kolorowymi kablami. Wyposażona jest w biały kabel w oplocie.

Lampy projektujemy i wykonujemy w naszej pracowni. Są to całkowicie niepowtarzalne wzory, zastrzeżone i zarejestrowane przez nas w EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej).

lampa Himmeli ze sklejki

lampa wisząca HIMMELI DIAMENT abażur sklejka

WYMIARY – lampa Himmeli

Średnica: 56 cm
Wysokość: 46 cm

WYKORZYSTANY MATERIAŁ

Drewno – sklejka

lampa himmeli

ŚWIATŁO

Lampa świeci w dół pełną mocą użytej żarówki. Oświetla podłogę i znajdujące się pod nią przedmioty tak jak każdy abażur nie osłonięty od dołu. Na boki i w górę światło jest rozproszone przez konstrukcję lampy a żarówka jest częściowo widoczna. Lampa rzuca cienie na ściany i sufit.
Ciekawy efekt daje użycie żarówki dekoracyjnej lub dużej kuli.
Oprawka żarówki: 1 sztuka typ E27 (tzw. normalny- gwint Edisona 27mm).
typ żarówki: dowolny typ żarówki ze standardowym gwintem – LED, tradycyjna, świetlówka, halogenowa, dekoracyjna i inna.
Moc żarówki: maksymalnie 60W. Dla uzyskania jaśniejszego światła stosować żarówkę LED.
Żarówka nie wchodzi w skład zestawu.

Korpus lampy ze sklejki w 7 płaskich częściach, w zestawie do samodzielnego złożenia. Montaż prosty bez użycia narzędzi i bez kleju, na zasadzie podobnej do puzzli 3D.

PLIKI 3D

CHCESZ KUPIĆ LAMPĘ?

>>  PRZEJDŹ DO SKLEPU  <<

lub zadzwoń: tel 502 37 60 65, napisz do nas info@nasu.pl

lampa wisząca HIMMELI DIAMENT abażur sklejkalampa wisząca HIMMELI DIAMENT abażur sklejkalampa wisząca HIMMELI DIAMENT abażur sklejkalampa wisząca HIMMELI DIAMENT abażur sklejkalampa wisząca HIMMELI DIAMENT abażur sklejkalampa wisząca HIMMELI DIAMENT abażur sklejkalampa wisząca HIMMELI DIAMENT abażur sklejkalampa wisząca HIMMELI DIAMENT abażur sklejkaMożliwość komentowania została wyłączona.